Akadálymentes változat
Kaposfő település honlapja
  • Aktuális
    • Hírek, események
    • Hírdetmények
    • Rendezvények
    • Előadások
    • Kistérségi rendezvények
    • Testületi ülések hírei
    • Aktív
    • Kaposfői Hírek
    • Egyesületi hírek
  • Kaposfő online
    • Fotógaléria
    • Videogaléria
    • Hangtár
    • Fórum
    • Vendégkönyv
    • Apróhírdetések
    • Szavazzunk
    • Rendeletek
    • Dokumentumok
    • Rendezési terv
  • Településünk
    • Címer
    • Településtörténet
    • Térkép
    • Helyi vállalkozások
    • Díszpolgáraink
  • Hivatal
    • Polgármesteri Hivatal
    • Képviselőtestület
    • Körjegyzőség
    • Körjegyző
    • Ügyintézési iránytű
    • Testülettörténet
  • Intézmények
    • Általános Iskola
    • Napsugár óvoda
    • Kultúrház "IKSZT"
    • eMagyarország Pont
  • Szervezetek
    • Kaposfői Tűzoltó Egyesület
    • Kaposfőért Egyesület
    • Polgárőrség
    • Kaposfői Lovassport és Kulturális Egyesület
  • Pályázataink
    • Megvalósult
    • Nyertes, megvalósulás alattiak
    • Beadott, bírálatra várók
    • Állás pályázatok
  • Lakossági információk
    • Egészségügy
    • Egyházak
    • Helyi közszolgáltatók
    • Menetrendek

Névnap

Boldog névnapot kívánunk Ivó, Milán nevű olvasóinknak!

Holnap Bernát, Felícia ünnepli névnapját.

Legfrissebb hír

Meghívó - Gyermeknap Kaposfőn

2012-05-18

2012. május 25-én a Fekete László Általános Iskola és Óvoda Kaposfői Tagiskola Kaposfő Község Önkormányzatának TÁMOP-3.3.7-9/1-2010-001 sz. pályázatában együttműködve gyermeknapot rendez.

Bővebben »

Napi vicc

Az Ír kisváros, Donegal egyik kocsmája parkolójának sötét zugába szép csendesen behúz az éjszakai járôr. Kisvártatva, mikor bent elhangzik a 'záróra!', látja, hogy kijön egy igencsak támolygó alak, alig tud járni. Az ember botorkál egy ideig a parkolóban, a zsaru csendben figyeli.
Végtelennek tűnő ideig jön-megy a pasas, próbálgatja a kulcsát vagy öt-hat kocsi zárjába míg végül sikerül megtalálnia a sajátját. Nagynehezen kinyitja az ajtót és szinte beesik az ülésre. Az emberek szállingóznak közben kifelé és elfelé, de ô csak ül, csak ül, hosszú percekig.
Végül aztán elindítja a motort, bekapcsolja az ablaktörlôt - csendes nyári este volt! -, az indexet kapcsolgatja ki- meg be, dudál, aztán felkapcsolja a világítást. Elindul a kocsival, megy pár centit, aztán kicsit vissza, aztán újra még vagy jónéhány percig míg aztán egyhelyben marad megint egy jó ideig. Közben a többi vendég is elhajt, kikerülgetve a szerencsétlenkedôt.
Mikor aztán az utolsó kocsi is kihúzott a parkolóból, végre elindul, szép lassan, ki az útra. A zsaru, aki türelmesen csak erre várt, begyújtja a motort, felkapcsolja a villogó lámpákat és megállítja az ürgét, hogy megszondázza.

Legnagyobb meglepetésére a szonda "0" alkoholt mutat! Nem tudja mire vélni a dolgot, mondja a vezetônek, hogy be kell hogy kisérje az ôrsre, mert nyilvánvalóan a szonda hibás.

'Én nem hiszem,' mondja Paddy , igazán büszkén saját magára 'csak ma este én vagyok az ügyeletes csali!'

Képtár

A Főtér Karácsonyfája

Címkék: Karácsony Főtér

P1440645.JPG P1440647.JPG P1440648.JPG

« Vissza a képtárak listájához
« Vissza az előző oldalra
  • Közérdekű adatok
  • Adatvédelmi nyilatkozat
  • Oldaltérkép

© 2010 Kaposfő Községi Önkormányzat

Az oldal megosztása másokkal: Megosztom a Facebook-on Megosztom a Twitter-en Megosztom az iWiW-en Hozzáadom a Google kedvenceimhez Elküldöm e-mail-ben

Település marketing: telepulesek.info - település portálok